SEKTÖREL › Shell & Turcas “İnovasyon Döngüsü Ödülü”ne layık görüldü

Shell & Turcas “İnovasyon Döngüsü Ödülü”ne layık görüldü

24 Aralık 2015 / 23:07 Türkiye İhracatçılar Meclisi ile A.T. Kearney işbirliğinde gerçekleştirilen İnovaLİG 2015 Ödülleri sahiplerini buldu

Shell & Turcas “İnovasyon Döngüsü Ödülü”ne layık görüldü

İnovasyon kültürünün, özel sektör ve kamu nezdinde bir iş yapış biçimi olarak benimsenmesini amaçlayan Türkiye’nin en önemli inovasyon platformlarından İnovaLİG 2015 Ödülleri, İstanbul Kongre Merkezi’nde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleştirilen Türkiye İnovasyon Haftası etkinliği kapsamında düzenlenen törenle sahiplerini buldu. “İnovasyon Yaşam Döngüsü ve Süreçleri” kategorisinde üçüncülük ödülü, Shell & Turcas adına Shell Türkiye Ülke Başkanı ve Shell & Turcas Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Erdem’e, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi tarafından verildi.

Bu yıl 488 firmanın başvurduğu İnovaLİG Ödülleri şirketlerin inovasyon yönetimi yetkinlikleri, inovasyon stratejisi, inovasyon organizasyonu ve kültürü, inovasyon yaşam döngüsü ve süreçleri, etkinleştirici faktörler ve inovasyon sonuçları olmak üzere beş farklı kategoride veriliyor.

Shell & Turcas yöneticileri, firmanın müşterilerini her işin odağında tutarak, yüksek kaliteli ve güvenli ürün ile hizmet sunmak amacıyla iş süreçlerini sürekli iyileştirdiğini ve buna paralel olarak hem firma hem de müşteriler için değer yaratmayı amaçlayan bir kültür ve çalışma şekli benimsediğini açıklıyor.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR