› Spor salonu bulmak artık çok kolay

Spor salonu bulmak artık çok kolay

03 Aralık 2013 / 14:32 İşte spor yapmak için "salon bulamıyorum" bahanesini ortadan kaldıran sistem.

Spor salonu bulmak artık çok kolay

Artık spor salonu seçerken, tatildeyken, evinize yakın spor salonu ararken uğrayacağınız bir adres var.

Tatile giderken, şehir değişikliği yaparken, evinizi taşırken artık spor merkezi aramak zorunda kalmayacaksınız.

SporCard.com sizler için spor salonlarını biraraya getiriyor. Esnek üyelik avantajı ile de rahat bir şekilde kaydınızı yapmanıza yardımcı oluyor. Yapmanız gerek tek şey SporCard.com’a girip şehrinize,semtinize yakın yerlerdeki spor salonlarını aratmak.

logo.pngSporCard.com spor salonu üyeliğine ‘kullandığın kadar öde’ sistemini uyguluyor. Spor salonlarını isimlerine, konumlarına, imkanlarına göre karşılaştırabiliyor ve istediğiniz sayıda giriş hakkı alarak kayıt olabiliyorsunuz. İsterseniz esnek üyelik paketlerinden de satın alabiliyorsunuz.

Satın aldığnız bilet karşılığında cep telefonunuza gelen kodu kullanarak kolayca salona giriş yapabiliyorsunuz. Burası önemli çünkü SporCard’ın salonlarla yaptığı anlaşmalar sayesinde kullanıcılar herhangi bir sözleşme imzalamadan istedikleri salona giriş yapabiliyor.

Türkiye’nin alışabileceği bir model

Dünyadaki kimi örneklerde olduğu gibi uzun vadeli spor salonu üyeliği yapamayan (turistler vb.) ve/veya yapmak istemeyen kitleye ulaşmak isteyen SporCard, Ekim 2013′te test sürümüyle yayına geçmiş. Spor yapmayan kitleyi de harekete geçirmek istiyor. Zira spor salonuna alışıp alışmayacağını bilmeyen birinin uzun süreli taahhütleri pek anlamlı olmuyor.

İstatistiklere göre 2013 itibariyle ‘fitness’ sektörünün 350 milyon doları geçtiği tahmin ediliyor ve şu anda İstanbul’da 100’den fazla salonla (İstanbul’daki salon sayısı 3.000+) anlaşmalı olarak yola çıkan SporCard, hizmetini tüm Türkiye’ye yaymak istiyor.

Yurtdışında kullanılan esnek üyelik modelinin ücret avantajı sağladığı takdirde ülkemizde de ilgi göreceğine inanıyorum. Spor salonu işletmecilerinin bu yeni sistemi kabul etmesi de bunun bir göstergesi niteliğinde.

Foto Galeri Tüm Foto Galerileri
ÇOK OKUNANLAR