![Toyota](/media/brand/45.png)
Supra fanatikleri Las Vegas'ta buluştu
03 Ocak 2020 / 01:24 Toyota Supra tutkunlarının 2011'den beri düzenlediği organizasyona bu yıl yeni Supra da katıldı
![Supra fanatikleri Las Vegas'ta buluştu](/media/news/12797.jpg)
Toyota Supra her ne kadar şu sıralar yeni nesliyle gündemde olsa da, modelin önceki jenerasyonları da hala popülerliğini korumaya devam ediyor. Toyota’nın ikonik spor otomobili, tüm dünyadan meraklılarını aynı heyecan ve tutku ile bir araya getirmeyi başarıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da en etkileyici organizasyonlardan biri Las Vegas’ta gerçekleştirilen SIV (Supras in Vegas) oldu. Bu organizasyon 2011’de sadece 20 araç ile başlarken her geçen sene büyüyerek kısa zamanda ortalama 200 eşsiz Supra ile yapılan büyük bir aktiviteye dönüştü. Toyota Supra'ların ve Supra fanatiklerinin bir araya geldikleri 3 günlük organizasyona, Amerika’nın yanı sıra Kanada, Almanya ve Japonya’dan birçok otomobil tutkunu katılıyor.
Bu yıl artık birer modern klasik haline gelen önceki jenerasyon Supra modellerinin yanı sıra organizasyona yeni Supra'da katıldı. Organizasyon kapsamında, belirlenen rotalar tamamlandıktan sonra katılımcılara, en iyi motor, en yüksek beygir gücü, her jenerasyonun en iyi otomobilleri, en fazla kilometre yapmış Supra gibi kategorilerde ödüller verildi.