SEKTÖREL › 'The Beetle' iPad'den sipariş edilebiliyor

'The Beetle' iPad'den sipariş edilebiliyor

16 Eylül 2012 / 23:24 Volkswagen Binek Araç, Ekim'de satışa sunacağı 'The Beetle' için iPad'lerden ön sipariş alıyor

'The Beetle' iPad'den sipariş edilebiliyor
Tüm dünyanın en beğendiği ve tüketicisinin duygusal bağ kurduğu otomobillerden biri olarak otomotiv tarihinde önemli bir yere sahip Beetle’ın yenilenmiş hali ‘The Beetle’ Ekim ayından itibaren satışa sunuluyor. Türkiye’de de son derece sevilen ve özel bir müşteri grubuna, hatta fan kulüplerine sahip neredeyse ilk model olan Beetle’ın yenilenmiş hali için sipariş alınmaya başlandı.
 
Türkiye’de ilk planda DSG şanzımana sahip 160 beygirlik 1.4 TSI ve hem DSG hem de manuel şanzımanla sunulacak 105 bg'lik 1.2 TSI versiyonlarıyla yer alacak olan ‘The Beetle’, 22.900 Euro’dan başlayan fiyatlarla alınabilecek.
 
Farklı modele, farklı uygulama; The Beetle iPad’ten sipariş edilebilecek
Pazarlama çalışmalarına entegre ettiği dijital uygulamalarla fark yaratan Volkswagen Binek Araç, ‘The Beetle’ için de sıradışı uygulamalar gerçekleştiriyor. Bunlardan ilki, ‘The Beetle’ için hazırlanan iPad uygulaması; uygulamada modelle ilgili tüm yenilikler, özellikler, donanım detayları ve merak edilen her şey iPad üzerinden eğlenceli bir şekilde kullanıcıya aktarılıyor. Ayrıca araç oluşturucu özelliği sayesinde istenilen renk ve jant seçeneği kullanılarak kullanıcıya özel Beetle oluşturulabiliyor ve Facebook, Twitter gibi sosyal mecralarda paylaşılabiliyor. Uygulama içerisinden yetkili satıcılara yönlendirme yapılarak ön sipariş verilebiliyor.
 
Beetle, standart olarak sunduğu donanım özellikleriyle de son derece iddialı; Beetle ve Design olmak üzere iki farklı donanım seviyesinde sunulacak olan ‘The Beetle’ın 1.4 TSI versiyonu sadece Design donanım seviyesiyle, 1.2 TSI ise her iki donanım seviyesiyle yer alacak. Beetle donanım seviyesinde, 16” Whirl alüminyum alaşımlı jantlar, ön/arka park sensörleri, lastik basınç uyarısı gibi özellikleri içeren Teknoloji Paketi, ön kol dayama, hız sabitleyici, Klimatik gibi özellikleri içeren Konfor Paketi ve RCD 310 standart olarak sunuluyor. Design donanım seviyesinde ise, 17” Rotor alüminyum alaşımlı jantlar, %65 karartılmış arka ve arka yan camlar, yağmur/far sensörü, kararan iç dikiz aynası gibi özellikleri kapsayan Işık ve Görüş Paketi, turbo basıncı, yağ sıcaklığı ve kronometre gibi özelliklerin yer aldığı Ek gösterge paneli, 3 renkli ambiyans aydınlatma ve RCD 510 standart olarak sunuluyor. Design donanım seviyesinde ayrıca sadece 1.4 TSI versiyonunda standart olarak yer alacak arka spoyler de mevcut.
 

ÇOK OKUNANLAR