GÜNDEM › Tucson "Uncharted" filminde rol alıyor

Tucson "Uncharted" filminde rol alıyor

06 Şubat 2022 / 00:40 Hyundai'nin C-SUV modeli Tucson, Uncharted isimli yapımda Tom Holland'a eşlik ediyor

Tucson

Yeni Hyundai TUCSON, bir Hollywood filminde rol aldı. Hyundai ve Sony Pictures işbirliği kapsamında "Uncharted" isimli yapımda rol alan TUCSON, filmde Nathan Drake'i canlandıran ünlü aktör Tom Holland tarafından kullanılıyor. TUCSON, aynı zamanda, 60 saniyelik TV reklamlarında da rol alıyor.

Sony Pictures'ın aksiyon-macera türündeki filminin kökleri aslında Naughty Dog'un popüler PlayStation video oyunu “Uncharted”a dayanıyor. Senaryosu Art Marcum ve Matt Holloway tarafından yazılan filmin yönetmenliğini ise Ruben Fleischer üstleniyor. Başrollerde ise Spider-Man No Way Home’dan tanıdığımız Tom Holland ve Mark Wahlberg yer alıyor. Antonio Banderas ve Tati Gabrielle ise filmde yardımcı karakterler olarak rol alıyor. 

7d56472a100f33eda254d596bb0b7ee8_2.jpg

Filmde bir hırsız olan Nathan Drake'i canlandıran Tom Holland, 500 yıl önce Ferdinand Magellan'ın kaybettiği bir serveti kurtarmak için deneyimli hazine avcısı Victor “Sully” Sullivan (Mark Wahlberg) tarafından işe alınıyor. İkili için bir soygun olarak başlayan macera, hazinenin kendisine ve ailesine ait olduğuna inanan Moncada'nın da (Antonio Banderas) işe karışmasıyla adeta bir yarışa dönüşüyor.

7d56472a100f33eda254d596bb0b7ee8_1.jpg

Filmdeki aksiyona ve özel sahnelere uyması için modifiye edilmiş bir TUCSON kullanılıyor. “Beast” adı verilen bu konsept, dişli arazi lastikleri, yükseltilmiş süspansiyonları, genişletilmiş tamponları ve plastik gövde parçalarıyla son derece heyecan verici görünüyor. Filmde TUCSON Beast’e ek olarak Genesis’in G80, G90 ve GV80 gibi popüler modelleri de eşlik ediyor.

7d56472a100f33eda254d596bb0b7ee8_0.jpg

Hyundai Motor Company Global Pazarlama Başkan Yardımcısı ve Müşteri Deneyimi Bölüm Başkanı Thomas Schemera, stratejik ortaklıkla ilgili olarak şunları söyledi. “Sony Pictures’ın son filminde amacımıza uygun şekillerde TUCSON ve Genesis modellerimizi sergilemekten dolayı büyük heyecan duyuyoruz. Çünkü TUCSON, bir hazine avı macerasına tüm yetenekleriyle hazır bir SUV. Uncharted ise dünya çapında milyonlarca hayranı olan bir video oyunuydu ve şimdi de beyaz perdeye aktarıldı. Biz de Hyundai markası olarak bu maceraya ortak olduk ve yeni araçlarımızın yeteneklerini ve teknolojilerini yaratıcı bir şekilde izleyenlerle paylaşmak istedik. Spider-Man: No Way Home ile yakın zamanda yaptığımız işbirliğinde IONIQ 5 ve TUCSON'u filmde görmüştük. Bu, her iki modelimiz için muazzam bir başarıydı ve şimdi de Uncharted ile zirveye oynamak istiyoruz.”

Hyundai, eleştirmenlerce de çok beğenilen Akademi Ödüllü animasyon filmi “Spider-Man: Into the Spider”ın devamı olan “Spider-Man: Across the Spider-Verse” ile entegrasyon iletişim çalışmalarına devam edecek. 

ÇOK OKUNANLAR