SEKTÖREL › Borusan Otomotiv Premium'dan elektrikli kiralama

Borusan Otomotiv Premium'dan elektrikli kiralama

18 Ağustos 2021 / 23:00 Borusan Otomotiv Premium, tam elektrikli ve PHEV modelleri avantajlı koşullarla kiralama fırsatı sunuyor

Borusan Otomotiv Premium'dan elektrikli kiralama

Borusan Otomotiv Premium, Borusan Otomotiv çatısı altında bulunan premium markalar arasından farklı kullanım tercihleri ve ihtiyaçlara uygun elektrikli ve hibrit modelleri esnek sürelerde kiralama imkanı sunuyor. BMW'nin 459 km menzil sunan iX3 modeli, Jaguar'ın 0'dan 100 km/s hıza 4.8 saniyede ulaşan performanslı elektrikli SUV modeli I-PACE, ikonik tasarımı ve sadece 35 dakikada yüzde 80 şarj olabilme kapasitesine sahip bataryalarıyla dikkat çeken MINI Electric, Borusan Otomotiv Premium'dan 12-47 ay sürelerde kiralanabiliyor. 

fcb886513e6258feba6aae687e10f3a4_2.jpg

Sıfır emisyonlu, sessiz ve geleceğin teknolojisine sahip olan tam elektrikli modellerin yanında içten yanmalı bir motora ve en az bir elektrik motoruna sahip olan hibrit motorlu modeller de Borusan Otomotiv Premium ile kiralanabiliyor. Land Rover'ın amiral gemisi olan Range Rover modelinin 404 bg güç üreten ve kablo ile şarj edilebilen hibrit versiyonuna da Borusan Otomotiv Premium kiralama ile ulaşılabiliyor. 

fcb886513e6258feba6aae687e10f3a4_1.jpg

Borusan Otomotiv Premium elektrikli tüm modellerin şarj işlemini kolaylaştıran Wallbox'u da kullanıcılarının hizmetine sunuyor. Evde ya da işyerinde otomobillerin hızlı ve kolay şarj edilmesine imkan sunan Wallbox, Borusan Otomotiv’in distribütörlüğünü üstlendiği tüm elektrikli modeller ile birlikte kiralanabiliyor.

Borusan Otomotiv Premium ayrıcalığıyla elektrikli otomobil kiralayan müşteriler, yılda toplam 15 güne kadar olmak üzere aynı markanın tercih ettikleri içten yanmalı motora sahip bir modelini de ikame olarak ücretsiz kullanım hakkına sahip olabiliyorlar. 

ÇOK OKUNANLAR