SEKTÖREL › Brisa'da üst düzey atama

Brisa'da üst düzey atama

25 Aralık 2020 / 13:56 Brisa Pazarlama Direktörü Evren Güzel, "Pazarlama ve Uluslararası Pazarlar Genel Müdür Yardımcısı" görevine atandı

Brisa'da üst düzey atama

Bridgestone Corporation ve Sabancı Holding ortak kuruluşu olan Brisa’da üst düzey bir atama gerçekleşti. 2017 yılından itibaren Pazarlama Direktörü görevinde önemli başarılara imza atan Evren Güzel, yeni oluşturulan Pazarlama ve Uluslararası Pazarlar Genel Müdür Yardımcısı görevine atandı.

1 Ocak 2021 itibarı ile yeni görevine başlayacak olan Evren Güzel, Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra Birmingham Üniversitesi Avrupa Birliği bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlamış. İş hayatının başlangıcında ITO Emniyet ve Güvenlik Sis. San. Tic. A.Ş. bünyesinde Dış Ticaret Yönetmeni olarak çalışan Güzel, Brisa bünyesine 2006 yılında Dış Satış Koordinatörü görevi ile katılmış. Evren Güzel 2010-2017 yılları arasında Dış Satışlar Müdürü (Bölge 1) olarak görev yaptığı Brisa'da, 2017'den bu yana da Pazarlama Direktörü görevini yürütüyor.

ÇOK OKUNANLAR