YENİ MODELLER › C-Serisi ve GLA 15 Nisan’da geliyor

C-Serisi ve GLA 15 Nisan’da geliyor

11 Nisan 2014 / 18:35 Mercedes-Benz merakla beklenen iki yeni modelini önümüzdeki günlerde satışa sunacak

C-Serisi ve GLA 15 Nisan’da geliyor

Mercedes-Benz Türk, 2014 satışlarına büyük katkı sağlayacak yepyeni iki modelini Nisan ayında Türkiye pazarına sunuyor. Türkiye’de ve dünyada oldukça yüksek satış miktarları yakalayan C-Serisi, tüm dünyada bugüne kadar 2,4 milyon adedin üzerinde alıcı bulan Alman üreticinin en yüksek satış hacmine ulaşan modeli olarak dikkat çekerken, markanın SUV portföyünün son halkası olan yeni GLA kendi segmentinde standartları yeniden belirlemeyi hedefliyor.

Mercedes-Benz Türk Otomobil Pazarlama ve Satış Müdürü Şükrü Bekdikhan; markanın yeni iki modeli için; “C-Serisi, piyasaya sunulduğu günden bu yana büyük beğeni ve yoğun talep topladı. Bu modelimizin yeni versiyonuyla, aracımızı kendi segmentinde daha da iddialı hale getiriyoruz. Ayrıca tüm dünyada ilk kez bu yıl pazara sunulan yepyeni kompakt SUV modelimiz GLA da standartları yeniden belirlemeye hazır. Bu iki yeni modelimizin pazara sunulmasıyla birlikte her segmentte müşterilerimizin talep ve beklentilerini daha fazla karşılar pozisyona geleceğiz.” şeklinde konuştu.

Mercedes-Benz Türkiye’ye ilk etapta her iki otomobilin 156 bg güç üreten 1.6 litrelik motora sahip olan C180 ve GLA200 versiyonlarını getirecek. Otomobillerin satışına 15 Nisan’dan itibaren başlanacak.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR