SEKTÖREL › Chevrolet'nin MyLink özelliğine ödül!

Chevrolet'nin MyLink özelliğine ödül!

09 Ekim 2013 / 23:17 Chevrolet, MyLink İnteraktif Bilgi Eğlence Sistemi ve akıllı telefon entegrasyonuyla ödül aldı

Chevrolet'nin MyLink özelliğine ödül!
Orta ve Doğu Avrupa'dan 15 ülkenin önde gelen otomotiv gazetecilerinin oluşturduğu AUTOBEST jürisi, Chevrolet'nin MyLink özelliğini SMARTBEST 2013 Ödülü'ne layık gördü. Jüri, bu sistemi "yenilikçi, basit ve çok uygun maliyetli bir teknoloji" olarak tanımladı.

Chevrolet MyLink teknolojisi, akıllı telefonlardan gelen içeriği, yüksek çözünürlüklü, tam renkli dokunmatik ekranda bir araya getiriyor ve telefon defteri, kişisel şarkı listesi, foto galeri ve videolar ile diğer kayıtlı medya ve verilere kolay erişim sağlıyor. MyLink İnteraktif Bilgi ve Eğlence Sistemi, BringGo Navigasyon, TuneIn Internet Radyo ve Stitcher Podcast uygulaması seçenekleri yanında Siri® Eyes Free ses tanıma sistemi gibi özel uygulamalara da erişim sağlıyor.

Uyumlu cihazlar bu sisteme USB veya Bluetooth üzerinden bağlanabiliyor. Ayrıca, USB veya Bluetooth bağlantısı olmayan bazı kişisel müzik cihazları için de özel bir bağlantı noktası mevcut. Chevrolet MyLink, yeni Trax de dahil olmak üzere Chevrolet Aveo ve Cruze modellerinde sunuluyor.

SMARTBEST ödülünün yanı sıra Chevrolet, küçük SUV segmentindeki temsilcisi Trax modeliyle de AUTOBEST 2014 ödülü kapsamında finale kalan beş marka arasında yer alıyor. Kazanan model, 2013 yılının Aralık ayı ortasında açıklanacak.

ÇOK OKUNANLAR