KAMPANYALAR › DS Automobiles'den avantajlı Haziran kampanyası

DS Automobiles'den avantajlı Haziran kampanyası

04 Haziran 2021 / 12:16 DS Automobiles, DS 7 CROSSBACK modelleri için Haziran ayında avantajlı satın alma fırsatları sunuyor

DS Automobiles'den avantajlı Haziran kampanyası

DS Automobiles, yaz aylarında DS ayrıcalığına sahip olmak isteyenlere özel cazip satın alma teklifleri, faiz fırsatları ve takas desteği sunuyor. DS Automobiles’ın Haziran ayı kampanyası kapsamında, 300 bg güce sahip şarj edilebilir hibrit teknolojili DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4, 400 bin TL’ye kadar 12 ay vade ve 0 faizli kredi seçeneğiyle satın alınabiliyor. DS 7 CROSSBACK'in diğer motor seçeneklerinde ise 200 bin TL’ye kadar 12 ay yüzde 0,69 faizli kredi veya 20 bin TL takas desteği imkanları sunuluyor. 

cc0d50734b0af12ac61ef05c54bbbe48_0.jpg

DS Automobiles’in Formula E Şampiyonası’ndan edindiği tecrübenin sonucu olarak geliştirdiği şarj edilebilir hibrit teknolojisiyle desteklenen DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4, günlük kullanım ihtiyaçlarını karşılayacak menzile sahip tamamen elektrikli sürüş seçeneğiyle hem sessiz hem de çevreci bir karakter sunuyor. DS 7 CROSSBACK ise ikisi de tam otomatik şanzımanlar eşliğinde sunulan BlueHDi 130 dizel ve PureTech 225 benzinli olmak üzere güçlü ve verimli motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor. Düşük yakıt tüketimi, konforlu, sessiz yolculuk vaadi ve sürüş dinamiği gibi birçok avantajıyla da rakiplerinden ayrılan DS 7 CROSSBACK’in bir mücevher parçası gibi parlayan tasarımıyla DS ACTIVE LED VISION LED ön farları ise modelin dış tasarımına ihtişam katıyor.

DS Foto Galeri Tüm DS Foto Galerileri
ÇOK OKUNANLAR