GÜNDEM › Elektrikli Opel Manta'ya büyük ödül

Elektrikli Opel Manta'ya büyük ödül

01 Mart 2022 / 00:15 Uluslararası Otomobil Festivali’nde büyük ödülün sahibi Opel Manta GSe ElektroMOD oldu

Elektrikli Opel Manta'ya büyük ödül

Opel, Manta GSe ElektroMOD ile gerçek bir efsaneye yeniden hayat verdi ve onu geleceğe hazır hale getirdi. Tamamen elektrikli bu özel araç “Yılın Konsept Otomobili” ödülünün ardından, Uluslararası Otomobil Festivali’nde büyük ödülün de sahibi oldu.

Yılın en güzel, en başarılı ve en ileriye dönük otomotiv projelerini ödüllendiren Uluslararası Otomobil Festivali’nin jürisi, Opel Manta GSe ElektroMOD’un tamamen yenilikçi tasarımıyla göz alıcı bir stil ikonu olduğu sonucuna vardı. Motorsporları, mimarlık, moda, tasarım, kültür ve medya alanlarından 12 uzman, Opel Manta GSe ElektroMOD'u “Geçmiş Modellerin En Başarılı Yeni Yorumu” seçerek Festival Büyük Ödülü’ne layık gördü.

4e3a133b975de7d7ef926a18a99969ac_0.jpg

Tamamen elektrikli Manta, gerçek bir Opel GSe kadar sportif olmasının yanı sıra varlık amacını ElektroMOD adı ile gururla gözler önüne seriyor. MOD, bir taraftan teknik ve tasarım noktasında yapılmış olan MODifikasyonları; yani değişimi vurguluyor. Diğer taraftan ise MODern, sürdürülebilir bir yaşam tarzı anlamında kullanılıyor. Manta GSe ElektroMOD neon sarısı rengi, kontrast oluşturan siyah motor kaputu ve Opel Pixel-Vizör gibi göz alıcı detaylarıyla duyguları harekete geçiren ve dikkatleri üzerinde toplayan bir otomobil olarak öne çıkıyor. 

En güncel Opel teknolojisiyle donatılan model, iç mekânda geçmişe dair hiçbir iz taşımazken, geleneksel yuvarlak göstergelerden oluşan gösterge paneli, yerini iki adet entegre geniş ekrana sahip Opel Pure Panel’e bırakıyor. Manta GSe ElektroMOD, Opel geleneğini arzu edilen ve sürdürülebilir bir gelecek için günümüzün emisyonsuz ulaşım yaklaşımıyla birleştiriyor.

OPEL MANTA GSE ELECTROMOD HABERİ İÇİN TIKLAYIN...

ÇOK OKUNANLAR