YENİ MODELLER › Ford C-MAX ailesi Türkiye’de satışa sunuluyor

Ford C-MAX ailesi Türkiye’de satışa sunuluyor

17 Haziran 2015 / 14:48 Makyajlı Ford C-MAX ve Grand C-MAX ülkemizde 63.900 TL’den başlayan fiyatlara sahip olacak

Ford C-MAX ailesi Türkiye’de satışa sunuluyor

Türkiye’de ilk olarak İstanbul Autoshow’da tüketiciler ile buluşan makyajlı C-MAX ve Grand C-MAX, ülkemizde satışa çıkıyor. Trapezoid ızgarası ve LED gündüz farlarını bünyesinde barındıran daha ince farları ile birlikte tasarım açısından markanın diğer otomobillerini yakalayan C-MAX’in iç mekanında ise Ford müşterilerinin istekleri doğrultusunda yenilenen renkleri ve malzemeleriyle daha rahat, sade ve modern bir atmosfer yer alıyor. C-MAX’in kabini 8 inçlik yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekranlı SYNC 2 infotainment sistemi ile de dikkat çekiyor.

Ford, yenilediği modeli C-MAX’te markanın dinamik sürüş kimliğinin devam ettiğini iddia ederken, otomobilde artık dikey park özelliğini içeren Gelişmiş Otomatik Park Sistemi, Bi-Xenon Farlar ve Dinamik Ön Far Sistemi, Çapraz Trafik Uyarı Sistemi, Gelişmiş Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi, Ford MyKey gibi teknolojiler de opsiyon listesinde yer alıyor.

Makyajlı Ford C-MAX ülkemizde 125 bg’lik 1.6-litre benzinli, 115 bg’lik 1.6-litre TDCI dizel ve 182 bg’lik 1.5-litre EcoBoost turbo benzinli olmak üzere üç farklı motor seçeneği ile satışa sunuluyor. Ancak 125 bg’lik 1.6-litre hacimli atmosferik motor seçeneği yedi kişilik Grand C-MAX’te bulunmuyor. Trend ve Titanium donanım seçeneklerine sahip olan Ford C-MAX ve Grand C-MAX’in fiyatları 63.900 TL’den başlıyor.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR