YEDEK PARÇA › Goodyear’ın yeni kış lastiği UltraGrip 9’a testlerden tam not!

Goodyear’ın yeni kış lastiği UltraGrip 9’a testlerden tam not!

16 Aralık 2014 / 00:03 Goodyear’ın kış ürün ailesinin yeni üyesi UltraGrip 9, Avrupa’da gerçekleştirilen beş bağımsız lastik testinde övgüleri topladı

Goodyear’ın yeni kış lastiği UltraGrip 9’a testlerden tam not!

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear’ın, yeni nesil kış lastiği UltraGrip 9 kış testlerinden mükemmel sonuçlar aldı. Ekim 2014 itibariyle Türk tüketicilerle buluşan UG9, değişen kış koşullarında en iyi sonuçları almak için geliştirildi.

Goodyear’ın yeni kış lastiği UltraGrip 9’un, gerek kar üzerinde gerekse ıslak ve çamurlu yol koşullarında yüksek performans sağladığı iddia ediliyor.

UltraGrip 9’un kısa fren mesafesini ve üstün performansını etkileyici bulan Alman Auto Motor und Sport Dergisi, UG9’u kontrolü en rahat/kolay lastik olarak nitelendirdi. En iyi kar performansına sahip olduğunu dile getiren dergi, UltraGrip 9’u tavsiye edilebilir olarak değerlendirdi.

Auto Zeitung ve Ace dergileri temel testleri destekleyici nitelikte UltraGrip 9’a en yüksek sıralamada oldukça tavsiye edilebilir derecesi verirken, Auto StraBenverkehr dergisi de UG9’u tavsiye edilir olarak sınıflandırarak, yuvarlanma performansı yüksek ve sessiz bir lastik olarak övgüyle söz etti.

İsveç’in önde gelen otomobil dergilerinden TeknikensVärld, UltraGrip 9’dan test galibi olarak bahsetti. Dergi, Goodyear’ın son lastik yeniliğini “Avrupa’nın en iyi çivisiz lastiği” olarak tanımlayarak “Goodyear lastiği kar üzerindeki performans bakımından çok iyi!” yorumunda bulundu.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR