SEKTÖREL › Hyundai Tucson'a yeni donanım seçeneği

Hyundai Tucson'a yeni donanım seçeneği

11 Mayıs 2019 / 13:15 Style Plus donanım paketinin nakit ve hurda indirimli satış fiyatı 175 bin TL’den başlıyor

Hyundai Tucson'a yeni donanım seçeneği

Hyundai Tucson, yeni bir donanım seviyesine daha kavuştu. Style Plus adıyla sunulan yeni donanım seviyesinin, hem fiyat avantajını hem de 1.6 litrelik dizel ve 7-ileri DCT şanzıman keyfini bir arada sunduğu açıklanıyor. 

Tucson Style Plus’da sunulan donanımlar arasında “Panoramik Cam Tavan, 18 inçlik alaşım jantlar, elektronik park freni, 7’’ dokunmatik ekran, geri görüş kamerası, krom ön ızgara & cam çerçeveleri, ısıtmalı ön loltuklar ve yan aynalarda karşılama lambaları” bulunuyor. Style Plus donanımlı Tucson'un nakit ve hurda indirimli satış fiyatı 175 bin TL’den başlıyor

Yeni versiyonla ilgili görüşlerini dile getiren Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, “Style Plus ismiyle kullanıcılarımızın beğenisine sunduğumuz yeni donanım seviyesi, giriş ve orta seviye arasında ideal bir denge kuruyor. Bu versiyonla ilgili çok fazla talep aldık ve biz de bunu dikkate alarak satışa başladık. Çünkü, 2019 yılı ilk çeyrek satış trendine göre Tucson, gücünü arttırarak yoluna devam ediyor ve segmentinde liderliğe koşuyor. Açıkçası, KONA ve Tucson modellerimizle beraber SUV satışlarımızı iki katına çıkarmak istiyoruz” dedi. 

ÇOK OKUNANLAR