SEKTÖREL › Hyundai'den salgın dönemi için yeni bir satış uygulaması

Hyundai'den salgın dönemi için yeni bir satış uygulaması

08 Mayıs 2020 / 18:57 Hyundai, salgın dönemi için uygulamaya aldığı 'Hyundai Kapınızda' projesiyle satış süreçlerini kolaylaştırıyor

Hyundai'den salgın dönemi için yeni bir satış uygulaması

Hyundai Assan, pandemi dönemindeki özel hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Hayata geçirilen “Hyundai Kapınızda” adlı proje kapsamında; bir Hyundai satın almak isteyen müşteriler, evlerinden çıkmadan tüm işlemleri gerçekleştirebilecek. Banka işlemleri dahil tüm evrak süreçleri, Hyundai Yetkili Satıcıları tarafından gerçekleştirilecek. Trafik tescil ve ruhsat işlemleri tamamlanan araçlar da sahibine çekici ile teslim edilecek. Tüm bu işlemlere ek olarak, dezenfeksiyon da ücretsiz bir şekilde yapılacak. Satış danışmanları, hizmet esnasında maske ve eldiven kullanarak hem kendilerinin hem de müşterilerin sağlıklarını ön planda tutacak ve sosyal mesafeyi de koruyacak. 

Markanın Nisan'da başlattığı “Şimdi Al Daha Sonra Öde” satış kampanyası ise Mayıs ayında da devam ediyor. İstediği Hyundai modelini hemen teslim alan müşteriler, kredi ödemelerine 3 ay sonra başlayacaklar. Satış sonrasındaki hizmetlerini de sürdüren Hyundai Assan, 1 Mart-30 Mayıs 2020 tarihleri arasında garantisi biten binek araçların garanti kapsamındaki ücretsiz onarımlarını, 31 Mayıs 2020 tarihine kadar uzatmıştı. Bu uygulama ay sonuna kadar devam edecek.

e8b9c75536e641a82bc333398f7c5f0b_0.jpg

Görüşlerini dile getiren Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel, “Hyundai Kapınızda projemiz sayesinde artık yeni bir Hyundai modelini satın almak için çok fazla zaman harcamaya ve banka işlemleriyle uğraşmaya gerek kalmayacak. Hatta, satış öncesi yeni modellerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve test etmek isteyen müşterilerimize de bulundukları yerde sürüş imkanı sağlayacağız. Elbette sosyal mesafeye ve hijyene de fazlasıyla önem veriyoruz. Önümüzdeki süreçte Hyundai Assan ailesi olarak değişen müşteri beklentilerine en iyi şekilde karşılık verebilmek ve hayatlarını kolaylaştırmak için ek uygulamalarımızı ve hizmetlerimizi de devreye almayı planlıyoruz” dedi.

ÇOK OKUNANLAR