SEKTÖREL › Kadınlar SUV kategorisinde onu seçti!

Kadınlar SUV kategorisinde onu seçti!

21 Kasım 2017 / 14:27 Peugeot 3008, SUV kategorisinde Kadınlar Dünyası Yılın Otomobili ödülüne layık görüldü...

Kadınlar SUV kategorisinde onu seçti!

Yeni Peugeot 3008, 'Kadınlar Dünyasında Yılın Otomobili' jürisi tarafından SUV kategorisinde ödüllendirildi. Bu özel ödülün jürisi 20 farklı ülkeden 25 kadın otomotiv gazetecisinden oluşuyor. SUV, ulaşabilir, çevreci, performans ve lüks olmak üzere 6 farklı kategoriden olmak üzere 420 otomobilin aday gösterildiği organizasyonda, 3008'in SUV kategorisinde aldığı bu ödül, Peugeot'nun kompakt SUV'sinin layık görüldüğü 35.ödül oldu.

Kadınlar Dünyasında Yılın Otomobili Genel Müdürü Sandy Myhre yapmış olduğu değerlendirmede: “Bu ödül farklı ülkelerden 25 kadın otomotiv gazetecisinin oylarıyla belirlendi. Yeni Peugeot 3008, zarif ve etkileyici tasarımıyla Peugeot i-Cockpit, iç mekan tasarımı, dış mekan tasarımı ve aynı zamanda üstün yol tutuş ile mükemmel sürüş keyfi ile jüri üyelerini etkiledi ve onların oylarını kazandı.” dedi.

Ödülü değerlendiren Peugeot Türkiye Pazarlama Direktörü Mehmet Akın ise: “Peugeot 3008 SUV, sahip olduğu niteliklerle satışa sunulduğu günden bu yana birçok ödül aldı, almaya da devam ediyor. Zaten satış adetleri de bu ödüllerin haklılığını teyit ediyor. Otomobil kullanıcılarının yeni Peugeot 3008’e göstermiş olduğu ilgiden memnunuz. Peugeot 3008 satışa sunulduğu pazarlarda yoğun bir taleple karşı karşıya.” dedi.

ÇOK OKUNANLAR