SEKTÖREL › Makyajlı Fluence bayilerde...

Makyajlı Fluence bayilerde...

06 Ocak 2013 / 14:38 Renault, İstanbul Autoshow 2012'de sergilediği makyajlı Fluence modelini ülkemizde satışa sundu

Makyajlı Fluence bayilerde...
Renault'nun kompakt sedanı Fluence, makyajlı yüzüyle bayilerdeki yerini aldı. Dünya prömiyeri Kasım ayındaki İstanbul Autoshow’da gerçekleştirilen makyajlı Fluence’ın ön yüzü, Renault tasarım direktörü Laurens Van Den Acker’in öncülüğünde oluşturulan ve ilk olarak Clio IV ile ortaya çıkan yeni Marka Kimliği’ni taşırken, geniş Renault logosu ve LED gündüz farlarıyla dikkat çekiyor. Fluence'ın kabini de bu makyajdan payını almış. Makyajla birlikte tüm versiyonlarda dijital gösterge standart olarak sunulurken, içeride yeni döşeme ve koltuklara da yer veriliyor.

CVT X-tronic şanzımana sahip 115 bg gücündeki 1.6 16V benzinli ve 130 bg gücünde 1.6 dCi turbodizelden oluşan iki yeni motor seçeneğine sahip olan makyajlı Fluence, aynı zamanda yeni donanımlara da sahip. Ön ve arka park sensörleri ve otomatik park freninin yanısıra internet bağlantısı, dokunmatik ekran ve sesli komutlar gibi sürüş ve kullanım kolaylığı sağlayan Renault R-Link multimedya sistemi ile Fluence artık bazı yeni teknolojiler de sunuyor.

Türkiye’de 7 Ocak 2013 tarihinden itibaren 39.900TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkan makyajlı Fluence, Joy, Touch ve Icon olmak üzere 3 farklı donanım seviyesi ile tüketicinin beğenisine sunuluyor.

ÇOK OKUNANLAR