SEKTÖREL › NAVARA Türkiye Şovu tamamlandı!

NAVARA Türkiye Şovu tamamlandı!

30 Aralık 2018 / 17:28 Nissan Navara'lar 165 günde 45 şehir, 190 ilçe ve 535 köy ziyaret etti

NAVARA Türkiye Şovu tamamlandı!

Müşterileriyle birçok platformda bir araya gelen NISSAN’ın 30 Teemuz'da start alan “NAVARA Türkiye Şovu”  tamamlandı. 165 günde tamamlanan şov kapsamında yaklaşık 36 bin kilometre yol kat edilerek 45 şehir, 190 ilçe ve 535 köy ziyaret edildi.

NAVARA’yı pick-up sahibi olmak isteyenlerle buluşturmak için başlattığı Türkiye turu, 26 Aralık’ta İstanbul’da sona erdi. Tur kapsamında NISSAN bayilerinin bulunduğu şehir merkezlerinin yanı sıra ilçe ve köylerde pick-up sahibi olmak isteyenlerle buluşan NAVARA Türkiye ekibi, bugüne dek Türkiye’nin kara ve deniz sınırları toplamının 3,5 katı yol kat etti. NAVARA Türkiye Şovu, Türkiye’nin 7 bölgesinde maden ocaklarından inşaat sahalarına, 3 bin metre yüksekliğindeki yaylalara, birçok maden ocağını, sanayi sitesini, sebze-meyve halini ve köy merkezini ziyaret etti. 10 bin 126 kişiyle birebir iletişim kurulan etkinlikte bin kişi aracı test etme imkanı buldu.

Konforu ve düşük yakıt tüketimiyle öne çıkan NISSAN NAVARA, SUV konforu ile Pick-up deneyimini birleştiren özelliklerini görücüye çıkardı. Multi-link süspansiyon sistemiyle sürücüler kadar yolcular için de konfor vaat eden NAVARA, şova özel olarak indirimli fiyat ve cazip finansman seçenekleriyle sunuldu. NAVARA Türkiye Şovu'nın NAVARA satışlarına ciddi destek sağladıği açıklanıyor.

ÇOK OKUNANLAR