SEKTÖREL › Opel modellerine Black Edition dokunuşu

Opel modellerine Black Edition dokunuşu

13 Şubat 2018 / 14:12 Opel, Astra, Mokka X ve Corsa modelleri için Black Edition donanım seviyesini satışa sundu

Opel modellerine Black Edition dokunuşu

Opel, model gamındaki bazı modeller için siyah detay ağırlıklı bir kişiselleştirme seçeneği sunuyor. Black Edition olarak adlandırılan bu yeni donanım seviyesinde Astra, Mokka X ve Corsa standart olarak siyah tavan, yan aynalar ve jantlar ile geliyor.

Black Edition donanım seviyesi ile yeni Astra’ya ilk defa çift renkli olarak sahip olunabilecek. Dynamic ve Excellence donanım seviyelerinin arasında konumlanan Black Edition donanımına sahip Astra 125.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Mokka X Black Edition ise en üst donanım seviyesi olan Excellence’ın üzerine geliyor. 18“ alaşımlı siyah jantların yanı sıra, bu donanım seviyesinde Ön Çarpışma İkazı, Takip mesafesi göstergesi, şerit ihlali uyarı sistemi, trafik işareti tespit sistemi ve direksiyon simidi ısıtması gibi güvenlik ve konfor özellikleri de standart olarak sunulacak. Mokka X Black Edition başlangıç fiyatı ise 154 bin 500 TL.

Corsa’da ise Black Edition en üst donanım seviyesi olarak sunulacak. Bu versiyonda 17” siyah jantların yanı sıra daha önce opsiyonel olarak sunulan birçok teknoloji de standart olarak sunuluyor. Bunların arasında, 7" dokunmatik renkli ekran ve 6 hoparlör sunan R 4.0 IntelliLink bilgi-eğlence sistemi, LED farlar, ön arka park sensörü, geri görüş kamerası ve otomatik yanan farlar gibi özellikler bulunuyor. Corsa'nın sadece 1.4 benzinli otomatik seçeneğinde sunulacak Black Edition’ın tavsiye edilen satış fiyatı 92 bin 900 TL olarak açıklandı.

ÇOK OKUNANLAR