SEKTÖREL › Speedy, yeni servisini Düzce'de açtı

Speedy, yeni servisini Düzce'de açtı

28 Mayıs 2011 / 01:17 Garantili araç bakım servis hizmeti sunan Speedy Türkiye, 18'inci servisini Düzce’de hizmete açtı

Speedy, yeni servisini Düzce'de açtı
Garantili ve hızlı araç bakım servis hizmeti veren Speedy Türkiye,  Düzce servisini 23 Mayıs 2011 tarihinde düzenlenen bir törenle hizmete açtı. Tören sonrasında Uluslararası Ralli Şampiyonası IRC’de puan alan ilk kadın co-pilotu, 2009 Türkiye bayanlar ralli şampiyonu Çiçek Güney’in sunumuyla bir yarışma düzenlendi. Yarışma öncesi basın açıklaması yapan Güney, “Speedy Avrupa’da çok yaygın bir servis. Speedy’nin Türkiye’de yaygınlaştığını görmek mutluluk verici. Hızlı araç bakım servisi Türkiye’de yeni bir servis anlayışıdır. Kısa zamanda birçok ilde Speedy’yi görebileceğimize inanıyorum.” dedi

Tören konuşmasında  Speedy ayrıcalıklarından bahseden Speedy Türkiye Genel Müdürü Gür Yalman, “Speedy Türkiye olarak Anadolu’da hızla büyümeye devam ediyoruz. Dünyada 50 yıllık deneyime sahip olan Speedy uzmanlığını, Düzce'deki araç sahipleriyle buluşturuyoruz. Düzce'deki araç sahiplerine Speedy kalitesini, uzmanlığını ve Speedy farkını yaşatacağız.” şeklinde konuştu. Franchise'lık konusunda fırsatlara da dikkat çeken Yalman, Anadolu’da büyümeye devam ettiklerini bu vesile ile Anadolu’daki şehirlerde otomotiv sektöründeki firmalara Speedy noktası olmaları için fırsat vereceklerini sözlerine ekledi.

Her marka araca, randevusuz hizmetin yanı sıra orijinal ve garantili ürünler sunan Speedy’de sadece gereken parçaların değişimi yapılıyor, ücretsiz kontrol vet kesin fiyat imkanı sunuluyor. Speedy’nin faaliyet gösterdiği  Duzce servisinde tüm lastik markalarının satış, kontrol vet bakımları, motor, vites kutusu vet hidrolik yağı, periyodik bakımlar, akü ve elektrik, fren, amortisör, egzoz, klima kontrol vet bakımları gerçekleştiriliyor.

ÇOK OKUNANLAR