SEKTÖREL › Volkswagen en iyi 100 servisini ödüllendirdi!

Volkswagen en iyi 100 servisini ödüllendirdi!

15 Ekim 2012 / 23:39 Türkiye’den 2 yetkili servis, Avrupa’nın en iyi Volkswagen servisleri arasında yer aldı

Volkswagen en iyi 100 servisini ödüllendirdi!
Volkswagen’in Avrupa ve Rusya’daki en iyi yetkili servislerini belirlediği ‘Volkswagen Servis Kalitesi Ödülü-Volkswagen Service Quality Awards’, Almanya’nın Dresden kentinde düzenlenen bir törenle verildi. 29 ülkeden katılan yetkili servisler arasında yapılan değerlendirmeler sonucunda 100 yetkili servisin ödüllendirildiği gecede, Türkiye’den de 2 yetkili servis Volkswagen Servis Kalitesi Ödülü’nü almaya hak kazandı.

Doğuş Otomotiv-Volkswagen yetkili servislerinden Edirne’de bulunan Mercan Otomotiv ve İzmir’de bulunan Vosmer Otomotiv, servis kalitesi ve satış sonrası müşteri memnuniyeti konularında en iyi sonuçları elde ederek, en iyi servisler arasında yer almaya hak kazandı.

Ödül töreninde konuşan Volkswagen Uluslararası Satış Sonrası Hizmetler Genel Müdürü Michael Horn, katılan yetkili servislerin emeklerinden ve bilgilerinden övgüyle bahsetti. Horn, “Sonuçlar, servis kalitesini sürekli bir şekilde artırdığımızı gösteriyor. Ödül kazanan tüm servisler, sistematik müşteri odaklı çalışma ve çalışanlarının kişisel bağlılıkları açısından üstün başarı kaydetmişlerdir.” dedi. 

ÇOK OKUNANLAR