KAMPANYALAR › VW Ticari Araç'tan kapsamlı kampanya

VW Ticari Araç'tan kapsamlı kampanya

03 Nisan 2011 / 22:52 Kampanyada cazip indirimlerin yanısıra, VDF’den avantajlı krediler, özel sigorta ve garanti paketleri de sunuluyor

VW Ticari Araç'tan kapsamlı kampanya
Volkswagen Ticari Araç, Nisan ayı süresince devam edecek kampanyada Transporter modellerinde 2.000 TL, Caravelle ve Crafter modellerindeyse 3.000 TL’ye varan indirimler sunuyor.

Kampanya süresince, Volkswagen Ticari Araç’ın, VDF (Volkswagen Doğuş Finans) ile ortaklaşa sürdürdüğü kredi kampanyalarından yararlanmak da mümkün. Caddy, Transporter, Caravelle ve Crafter modelleri için FullLife (Uzun Vadeli Kasko), FullPlan (Uzatılmış Garanti), FullKoruma paketlerinden herhangi ikisini alan araç sahipleri için faiz oranları, 0.89’dan 0.79’a çekiliyor.

Fulllife paketinde aracın garanti süresi 2 yıldan 4 yıla (150.000 km) uzatılırken, Fullplan’da araç kredi işlemleri ile aynı anda kasko ücretini de kredilendirme ve 5 yıllık sabit ücretli kasko alım imkânları sunuluyor. Fullplan ise Vdf’den kredi kullanan bireysel müşteriler için sunulan kredi koruma sigortası. Bu paket de kredi geri ödemeleri başladıktan sonra özel şartlardan kaynaklı  bir sorunla karşılaşılırsa, teminatlar dahilinde ödemelerin dönemsel olarak üstlenilmesini  ya da koşullara göre kalan kredi borcunun tamamen kapatılmasını sağlıyor.

ÇOK OKUNANLAR