SEKTÖREL › Chevrolet'den Avrupa atağı...

Chevrolet'den Avrupa atağı...

31 Ağustos 2012 / 11:55 18 aylık sürede 10 yeni modelin lansmanını gerçekleştiren Chevrolet, Avrupalı müşterilerine birçok yenilik sunuyor

Chevrolet'den Avrupa atağı...
Chevrolet, Paris Otomobil Fuarı öncesinde model gamındaki bazı modelleri yeni özelliklerle tazeledi. Bunlardan biri olan Spark, yeniden tasarlanan çiftli ızgarası, ön tampon ve farlarıyla modern bir görünüm sunuyor. Yeniden tasarlanan 14 ve 15 inçlik jantlarıyla daha sportif ve olgun bir görünüme de kavuşan Spark'ta ayrıca, üst kısma yakın monte edilmiş LED stop lambalarına ve tavan spoylerine yer verilmiş.

Otomobilin kabinindeki değişiklikler arasındaysa; yeni iç tasarım öğelerinin yanı sıra yeniden tasarlanarak eşya saklama alanı genişletilmiş orta konsol yer alıyor. Chevrolet Spark 1.0 lt 68 bg gücünde veya 1.2 lt 82 bg gücünde ekonomik benzinli motor seçenekleriyle sunuluyor.

Chevrolet Cruze SW showroomlardaki yerini alıyor
Cruze Station Wagon’un satışa sunulması ile, Chevrolet’nin sunduğu Cruze modellerine, özellikle ailelere ve aktif yaşam tarzına sahip bireylere hitap edecek bir kompakt otomobil eklendi. Cruze SW, bagaj kısmında 1.478 litreye kadar yük taşıyabiliyor.

Araçla birlikte standart sunulan özellikler arasında, Chevrolet MyLink isimli yeni interaktif bilgi-eğlence sistemi de yer alıyor. Chevrolet MyLink, bir akıllı telefonun içeriğini yedi inç boyunda, yüksek çözünürlüklü, tam renkli dokunmatik bir ekranda bir araya getiriyor.

Cruze Station Wagon yeni 1.4 lt turbo 140 beygir gücündeki benzinli motor ile birlikte sunuluyor. Bu yeni motor, hatchback ve sedan gövde tiplerinde yer alan  1.6 lt 124 beygir gücündeki benzinli motor seçeneğiyle birlikte sunulacak.

ÇOK OKUNANLAR