KAMPANYALAR › Continental Kışa Hazır

Continental Kışa Hazır

13 Kasım 2013 / 10:48 Continental, kış hazırlığına başlayan Bonus kredi kartı sahiplerine ödeme kolaylığı sunuyor. Ayrıca Continental, lastiklerinizin güvenle saklanmasına da imkan sağlıyor...

Continental Kışa Hazır

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Continental, araçlarını kışa hazırlayan kullanıcılar için kışa merhaba kampanyasını başlatıyor. Bu kampanya kapsamında, 31 Aralık 2013 tarihine kadar Bonus üyesi Continental yetkili satıcılarından Continental lastik satın alan tüm tüketicileri Bonus’a özel “KDV’si bizden”  ve 12 ay taksit fırsatı bekliyor.
Continental’de Lastikleriniz Güvenle Saklanıyor!

Lastiklerini değiştiren kullanıcılara Continental, lastiklerin saklanması konusunda da destek oluyor. Continental yetkili satıcıları tarafından verilen bedelsiz “Saklama Hizmeti” sayesinde kullanıcılar lastiklerini en iyi koşullarda saklayabiliyor.

Araçlarına Continental kış lastiği satın alan tüketiciler “Continental Yolda Hep Yanımda” hizmeti alabiliyor. Aracın arızalanması veya kaza sonucu hareketsiz kalması durumunda çekici ve kurtarma hizmeti ile arızalanan aracın sürücüleri ve yolcularına konaklama hizmeti sağlayan “Continental Yolda Hep Yanımda” kaza geçiren araçların emanet ve muhafaza edilmesini de sağlıyor.

Foto Galeri Tüm Foto Galerileri
ÇOK OKUNANLAR