SEKTÖREL › Ford Otosan'dan PTT'ye 1100 araç

Ford Otosan'dan PTT'ye 1100 araç

13 Mayıs 2011 / 14:49 Türkiye'nin en büyük kamu kurumlarından PTT, filosunu genişletmek için Ford Otosan’ı tercih etti

Ford Otosan'dan PTT'ye 1100 araç
Türkiye otomotiv sektörünün lideri Ford Otosan; Türkiye'nin Posta, PTTBank ve lojistik alanlarında hizmet sunan öncü kuruluşu PTT’ye, Türkiye çapındaki kargo hizmetlerinde kullanılmak üzere, Kocaeli Fabrikası’nda üretilen 1100 adet Ford Transit ve Connect’i törenle teslim etti. Ford böylelikle, 2011 yılında sektörün tek seferde  en büyük filo teslimatını gerçekleştirmiş oldu.

Törene, Ulaştırma eski Bakanı Binali Yıldırım, PTT Genel Müdürü Osman Tural, Ford Otosan Pazarlama, Satış ve Satış Sonrasından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aykut Özüner, Ford Otosan Satış ve Satış Sonrası Saha Operasyonları Direktörü Özgür Yücetürk ve Ford Otosan Filo Satış Müdürü Özenç Kırandi ile birlikte, PTT ve Ford Otosan çalışanları katıldı.

Ford Otosan Pazarlama, Satış ve Satış Sonrasından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aykut Özüner konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Araçlarımızı PTT’nin kurum prestijine ve kimliğine uygun olarak PTT sarısı renginde ürettik. Üzerine PTT logosu ve sloganlarını koyarak, PTT Kargo konseptini ön plana çıkardık. Ford Otosan olarak, Türkiye'nin iletişim yollarını 7 gün 24 saat açık tutmak için her türlü hava ve yol koşulunda hedefine ulaşacak olan çevreye duyarlı ve yüzde 100 yerli üretim olan araçlarımızı bugün gururla PTT’ye teslim ettik. İleri teknolojiyle üretilmiş, yüksek kaliteli, dayanıklı ve sorunsuz araçlarımız 7X24 hizmet veren firmaları yarı yolda bırakmıyor. Hem kalitesi hem de ekonomik bakım maliyetleri ve satış sonrası hizmet yaygınlığıyla, büyük kurumların ilk tercihi oluyor. Türkiye’nin en büyük kamu kurumlarından biri olan PTT’nin iş ortağı olarak Ford Otosan’ı seçmesinden büyük memnuniyet duyuyoruz.”

ÇOK OKUNANLAR