SEKTÖREL › Hyundai "Good Design" ödüllerini topladı

Hyundai "Good Design" ödüllerini topladı

15 Ocak 2022 / 15:51 Hyundai’nin IONIQ 5 ve STARIA modelleri prestijli "Good Design" tasarım ödülünün sahibi oldu

Hyundai

Hyundai, 2022 yılına yeni ödüllerle giriş yaptı. Marka son olarak Good Design organizasyonunun ulaşım kategorisinde IONIQ 5 ve STARIA modelleriyle ödüle layık görüldü. Hyundai tasarımın yanı sıra ayrıca etkileşimli medya, ev ve mobil uygulamaları ve grafik tasarım olmak üzere toplam beş kategoride ödül aldı.  

cef023a6b2985ea40b6643f58a8a263e_1.jpg

Bu yıl 71’inci yılını kutlayan Good Design ödülleri, dünyanın en eski tasarım ve araştırma kuruluşlarından biri olarak kabul ediliyor. Satışa sunulan yeni ürünlerin kullanışlılığını ve tasarımlarını değerlendiren uzman jüri üyeleri, Hyundai’nin yeni modellerinde kullandığı Parametrik Tasarım ve çizgilerini en şık çizimler olarak seçerek kendi kategorilerinde birinci olarak belirledi.

cef023a6b2985ea40b6643f58a8a263e_0.jpg

Hyundai Global Tasarım Merkezi Başkan Yardımcısı ve Başkanı SangYup Lee, alınan bu ödüllerle ilgili olarak; “Yeni araçlarımız ve sunduğu yenilikler için GOOD Design tarafından ödüle layık görülmek, bizim için büyük bir onurdur. Bu onur, tutkusunu ve kalbini bu projeye koyan tasarım ekibimizin ve Ar-Ge merkezi mühendislerimizin olağanüstü çalışmalarına ait. Aynı zamanda Hyundai'nin tasarım kimliğinin insanlar üzerindeki etkisini de en iyi şekilde yansıtıyor" dedi.

HYUNDAI'NİN ALDIĞI GOOD DESIGN ÖDÜLLERİ
Ulaşım Kategorisi

IONIQ 5
STARIA
E-Pit Ultra Hızlı Şarj İstasyonu 

Interaktif Medya Kategorisi
Hyundai Infotainment System �" Aqua Design
Hyundai EV Infotainment System �" Jong-e
Hyundai N Infotainment System

Ev Kategorisi
HTWO Hydrogen Power Generation System

Mobil Aplikasyon Kategorisi
Hyundai Connectivity App �" Bluelink

Grafik Tasarım Kategorisi
Hyundai Brand Collection

ÇOK OKUNANLAR