GÜNDEM › Hyundai Türkiye turu büyük coşkuyla start aldı!

Hyundai Türkiye turu büyük coşkuyla start aldı!

29 Nisan 2016 / 09:22 Hyundai, Euro 2016 ana sponsorluğunu daha geniş kitlelere duyurmak için Türkiye’yi geziyor

Hyundai Türkiye turu büyük coşkuyla start aldı!

Hyundai Assan, yenilikçiliğini daha önce hiç denenmemiş bir proje ile ortaya koyuyor. Güney Korali üretici, en son satışa sunduğu iki yeni modeli Elantra ile Tucson’un satışlarına katkı sağlamak ve Haziran ayında başlayacak UEFA Euro 2016 ana sponsorluğunu çok daha geniş kitlelere duyurmak amacıyla Türkiye çapında bir tur düzenliyor.

27 Nisan Çarşamba günü start alan turda, iki adet Elantra 1.6-litre CRDI DCT, bir adet Elantra 1.6-litre CRDI Manuel, bir adet Tucson 1.6-litre T-GDI ve bir adet Tucson 2-litre CRDI Executive araçlara yer veriliyor. Beş araç İstanbul’dan batı istikametine doğru yola çıkarken Hyundai’nin ana sponsoru olduğu Euro 2016 aktiviteleriyle de öncelikle Ege Bölgesi’ndeki Hyundai Yetkili Satıcıları’na coşku katacak. Test sürüşleri, tanıtımlar ve özel oyunların yer aldığı bu özel aktivitenin heyecanı 6 Haziran’a sürecek.

Oldukça zorlu bu projeyi başlatmak üzere basın mensuplarının ve Hyundai Assan çalışanlarının bir araya geldiği başlama töreninde açılış konuşmasını yapan Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, “Bugün, Mart ayında satışa sunduğumuz yepyeni Elantra ve ilk günden beri Türk tüketicisinin ilgi odağı haline gelen Tucson modelimiz, 40 gün boyunca sürecek Hyundai Türkiye Turu için yola çıkıyorlar. Bu çok özel turumuz sayesinde, Elantra ve Tucson modellerimiz 35’ten fazla ilimizi ziyaret ederek müşterilerimizle bir araya gelecek. Ayrıca basın mensubu dostlarımız da bazı rotalarda bizlere eşlik ederek heyecanımızı paylaşacak. Ayrıca yetkili satıcılarımızı ziyaret edecek müşterilerimiz hem araçlarımızı test edecek hem de özel olarak hazırladığımız UEFA Euro 2016 etkinliklerimize katılıp sürpriz hediyeler kazanacak. Zorlu koşullara rağmen, yedi yıla kadar üretici garantisi verdiğimiz Yeni Elantra ve Tucson’un Türkiye Turu boyunca dayanıklılığını ve en üstün peformans ile en yüksek konforu sunacağına çok eminiz” sözleriyle bu etkinliğin Hyundai Assan için ne kadar önemli olduğunun vurgusunu yaptı.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR