SEKTÖREL › Kia Show 2011 start aldı

Kia Show 2011 start aldı

06 Mayıs 2011 / 22:44 Kia, 'Test edin, hissedin, eğlenin' sloganıyla düzenlediği Kia Roadshow aktivitesinin ikincisini başlattı

Kia Show 2011 start aldı
Kia’nın, yenilenen ürün gamını tüketiciyle buluşturmak amacıyla düzenlediği Kia Show 2011, 30 Nisan tarihinde Kayseri’de Kayseri Park Alışveriş Merkezinde başladı. Kia Show 2011’in ikinci durağı 03–04 Mayıs tarihlerinde Adana M1 Alışveriş Merkezi oldu. Kia Roadshow 2011, sırasıyla Urfa, Diyarbakır, Erzurum, Samsun, Ankara, Konya, Eskişehir, İzmir, Bursa, Adapazarı ve Kocaeli illeriyle devam edecek.

Kia Show 2011 etkinlik alanlarında Kia’nın Nisan ayında pazara sunulmuş olan yeni Picanto ve Soul modellerini de test etme imkanı sunuluyor.  Kia Show 2011 kapsamında ayrıca Kia’nın B MPV aracı Venga, C segmentteki modeli 3 kapı pro-ceed, 5 kapı hatchback cee’d, cee'd sportywagon ile yine C segmentindeki sedan  modeli Cerato ve aynı modelin koupe versiyonu Cerato Koup test edilebilecek diğer modelleri oluşturuyor.

Kia Show 2011 etkinlik alanları, bulundukları her ilin en merkezi, en kalabalık ve gözde alışveriş merkezinde toplam 400 m2 genişliğinde bir alana kuruluyor. Etkinlik alanında  test sürüşü ve araç sergilemenin yanısıra, çocuklara özel bir oyun alanı, yüz boyama köşesi, şut becerisi oyunu, yarış simülatörleri gibi farklı etkinlikler de gerçekleştiriliyor. Tüm bunların yanısıra, 7’den 70’e herkesin ilgisini çeken green box aktivitesi ile tüm ziyaretçiler kolay kolay unutamayacakları bir tecrübe yaşayacaklar. Gidilecek olan toplam 13 ilde hem yapılacak test sürüşleri hem de birbirinden eğlenceli etkinliklerle ailenin her ferdinin keyifli bir gün yaşaması planlanıyor.

ÇOK OKUNANLAR