GÜNDEM › Maserati, David Beckham ile iş birliği gerçekleştirdi

Maserati, David Beckham ile iş birliği gerçekleştirdi

18 Nisan 2021 / 00:14 Maserati'nin yeni küresel marka elçisi spor ve stil ikonu David Beckham oldu

Maserati,  David Beckham ile iş birliği gerçekleştirdi

Maserati, spor ve stil ikonu, hayırsever ve iş adamı David Beckham ile iş birliği gerçekleştirdi. Maserati'nin marka elçisi olan Beckham, İtalyan markanın lüks otomobil dünyasında daha da öne çıkacağı yolculuğuna eşlik edecek. İş birliği kapsamında Maserati ve David Beckham’ın değerlerini bir araya getiren heyecan verici bir film hayata geçirildi. Filmde, markanın performanslı SUV'u Levante Trofeo'nun direksiyonuna geçen David’in Maserati ile yaşadığı sürüş deneyimi gözler önüne seriliyor.

Yeni iş birliğini değerlendiren Maserati Pazarlama Direktörü Paolo Tubito; “Maserati olarak yeni bir dönem başlatıyoruz. Maserati doğası gereği yenilikçi, tutkudan güç alan ve tasarımıyla benzersiz olan bir marka ve çizgisini korumaya devam ediyor. David ile başlattığımız birliktelik tüm bu değerlerle en iyi şekilde örtüşüyor.” şeklinde konuştu.

275c733ff0da8d34ce217311b76770b2_1.jpg

David Beckham ise “Yenilikçi yaklaşımını ve tasarımını her zaman taktir ettiğim İtalyan markası Maserati ile başlattığımız bu yeni ortaklık benim için heyecan verici. Maserati için bu denli önemli bir zamanda ve küresel ölçekteki büyüme sürecinde, yakın iş birliği içinde yer almayı dört gözle bekliyorum” dedi.

275c733ff0da8d34ce217311b76770b2_0.jpg

ÇOK OKUNANLAR