YENİ MODELLER › Peugeot 207'de yeni donanım paketleri

Peugeot 207'de yeni donanım paketleri

29 Nisan 2011 / 20:54 Peugeot'nun en çok tercih edilen modellerinden 207, artık yeni donanım paketleriyle sunuluyor

Peugeot 207'de yeni donanım paketleri
Peugeot’nun B segmentindeki temsilcisi 207'de yeni donanım paketleri bulunuyor. Hatchback modelinde Access, Active ve Allure, SW modelindeyse farklı olarak Allure yerine Outdoor Premium isimleriyle sunulan yeni donanım paketlerinin artık daha yüksek standartlarda olduğu açıklanıyor.

Giriş seviyesi olan Access modelinde bile standart olarak sunulan ABS, EBD, acil fren yardım sistemi, ön hava yastıkları, ISOFIX bağlantıları, kaza anında katlanan direksiyon kolonu gibi güvenlik donanımlarının yanısıra otomobilde, ön sis farları, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, yol bilgisayarı, yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon simidi ve direksiyondan kumandalı RadyoCD/MP3 çalar gibi donanımlar bulunuyor. Tüm bunlara ek olarak Active donanım seviyesinden itibaren elektrikli arka camlar, beyaz renkli göstergeler, arka koltuk kafalıkları, deri direksiyon simidi ve karartılmış arka camlar standart olarak sunuluyor. Allure modelinde ise alüminyum alaşımlı jantlar, çift bölgeli klima, elektrikli katlanabilir yan aynalar ve soğutmalı torpido gözü standart donanımlar arasına giriyor. Hız sabitleme sistemi, USB bağlantısı, MP3 çalar bağlantısı ve bluetooth kiti Allure modelinde standart olarak sunulurken Access ve Active modellerinde bu donanımlara opsiyonel olarak sahip olunabiliyor.

Peugeot 207'de artık yeni bir motor seçeneği de var. Motor gamına yeni eklenen ve otomatik vites seçeneği ile donatılan 120 bg'lik 1.6 VTi motor, emisyon anlamında Euro5 normlarını karşılayabiliyor.

ÇOK OKUNANLAR