KAMPANYALAR › Volkswagen'lerde cazip kredi kampanyası

Volkswagen'lerde cazip kredi kampanyası

08 Eylül 2012 / 15:13 Volkswagen Finans, binek ve ticari araçlar için yüzde 0,99'dan başlayan kredi imkanı sunuyor

Volkswagen'lerde cazip kredi kampanyası
Volkswagen Doğuş Finans (vdf) çatısı altında hizmet veren Volkswagen Finans, yaza özel düzenlediği kampanya ile Volkswagen marka binek ve ticari araçlar için yüzde 0,99’dan başlayan cazip oranlarda kredi imkanı sunuyor.

Volkswagen müşterileri, araç kredisinin yanı sıra vdf’nin sigorta ürünlerinden de faydalanarak kredi faiz oranlarında çok cazip avantajlardan yararlanabiliyorlar. Volkswagen Finans’ın sunduğu kampanya kapsamında Volkswagen marka binek ve ticari araçlar için 0-60 ay arası kredi faiz oranları yüzde 1,09’dan başlarken kredi kapsamında vdf sigorta ürünlerinden ikisinin tercih edilmesi durumunda yine aynı vadeler için kredi faiz oranları yüzde 0,99’a kadar geriliyor. 

Volkswagen Finans sunduğu cazip kredi faiz oranları ve sigorta hizmetleriyle müşterilerinin hem cebini hem de araçlarını koruyor. Kampanya kapsamında uzatılmış garanti, kasko, kredi koruma sigortası gibi sigorta ürünlerinden ikisini tercih edenler yüzde 0,99 kredi faiz oranlarından yararlanabiliyorlar. Kampanya faiz oranlarından faydalanmak isteyenler ayrıca Volkswagen Kasko’yu da kredilerine ekleyebiliyorlar. Bu sayede hem araç kredisini hem de Volkswagen’e özel kaskoyu tek ödeme planında tek noktadan kolaylıkla ödeme rahatlığını yaşıyorlar ve düşük kredi faiz oranlarından faydalanabiliyorlar.

ÇOK OKUNANLAR