SEKTÖREL › Elektrikli Megane Münih'te tanıtılacak

Elektrikli Megane Münih'te tanıtılacak

18 Temmuz 2021 / 15:43 Renault, 2021 IAA Münih Otomobil Fuarı’nda yeni MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC modelini tanıtacak

Elektrikli Megane Münih'te tanıtılacak

Renault, 6-12 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan IAA Münih Otomobil Fuarı’nda en güncel yeniliklerini tüketicilerle buluşturacak. Yeni Renault MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC modelinin dünya prömiyeri de fuarda gerçekleşecek. Renault basın toplantısı 6 Eylül 2021 Pazartesi günü yapılacak ve canlı olarak yayınlanacak. Marka, basın günü olan 6 Eylül Pazartesi’den itibaren yeni MEGANE E-TECH %100 ELECTRIC modeline özel bir stant ile Salon B1’de yer alacak.

7 Eylül Salı gününden itibaren Renault standında R5 Prototip modeli de sergilenecek ve marka bu etkinlik için özel olarak seçilen ikonik versiyonlarla birlikte orijinal Renault 5’i hatırlatacak.

"Renault studiault" adındaki yeni stant konsepti de ilk kez Münih’te tanıtılacak. Yeni stant konsepti; talk showlar, mobil ekranlarda görüntülenen video içerikleri, eski araçların veya teknolojik içeriklerin sergilenmesi olmak üzere farklı iletişim formatlarına uyarlanan çok yönlü bir yapı sunacak. İlk ziyaret günü olan 8 Eylül Çarşamba günü Renault standı, yeni ulaşım ve enerji çözümlerini bünyesinde barındıran Mobilize için uyarlanacak.

Renault’nun IAA Münih programı:

6 Eylül: Yeni MEGANE E-TECH %100 ELECTRIC
7 Eylül: Yeni MEGANE E-TECH %100 ELECTRIC, R5 Prototip, ikonik Renault5
8 Eylül: Mobilize
9 Eylül: Renault E-TECH modelleri
10/11 ve 12 Eylül: MEGANE E-TECH %100 ELECTRIC, R5 Prototip, Renault E-TECH modelleri

 

ÇOK OKUNANLAR