KAMPANYALAR › Hyundai Blue Card'ın yaz avantajları...

Hyundai Blue Card'ın yaz avantajları...

18 Mayıs 2013 / 22:47 'Hyundai Blue Card', yaz tatili öncesinde Hyundai'sine bakım yaptıracak tüm müşterilerine fırsatlar sunuyor

Hyundai Blue Card'ın yaz avantajları...
Tüm Türkiye'deki Hyundai Yetkili Servisleri'nde 15 Haziran tarihine kadar sürecek olan servis kampanyasında Blue Card sahiplerine; periyodik bakım, klima, fren, debriyaj parça ve işçiliğinde yüzde 25 fiyat avantajı sunuluyor. Çeşitli aksesuarlarda yüzde 25 fiyat imkanının da sunulduğu ayrıcalıklarla dolu avantajlarda, 15 Haziran'a kadar Hyundai Kasko satın alan tüm Blue Card sahipleri aynı zamanda 2000 Blue Puan kazanmış oluyor. Ayrıca servislerden 4 adet lastik alımlarında ise 60 TL fiyat avantajı ve tüm araçlara ücretsiz sunulan 37 farklı noktadan check up hizmeti de mevcut.

Sadece "Hyundai Yetkili Satıcı ve Servisleri"nden alınabilecek Hyundai'nin müşteri bağlılığı kartı Blue Card, dokunmatikten QR koda kadar farklı teknolojik özellikleri ve sunduğu avantajlar ile bir ilke imza atıyor. Blue Card sahipleri, Hyundai Yetkili Servisleri'nde yapacağı harcama tutarının %1'i kadar nakit indirim elde ediyor ve böylece harcadıkça puan kazanıyor. Biriken Blue Puan'lar 3.000'in üzerinde ise, periyodik bakım işçiliğinde %40 indirim, Ultra Yol Yardım paketinde özel fiyat avantajı, Hyundai Yetkili Servisleri'nde öncelik ve ücretsiz hizmetler gibi ayrıcalıklara sahip olunuyor.

ÇOK OKUNANLAR