MOTORSPORLARI › i20 WRC ile oyuna katıl, Monte Carlo Rallisi'ne gitme şansı yakala!

i20 WRC ile oyuna katıl, Monte Carlo Rallisi'ne gitme şansı yakala!

23 Kasım 2013 / 09:28 Racing 3 oyununda yer alan Hyuındai i20 ile yarışa katıl dereceni yap Monte Carlo biletini kap!

i20 WRC ile oyuna katıl, Monte Carlo Rallisi'ne gitme şansı yakala!

Ocak ayındaki Monte Carlo Rallisi ile Dünya Ralli Şampiyonası’nda resmi olarak ilk kez start alacak olan Hyundai i20 WRC, dünyanın en çok beğenilen yarış oyunlarından biri olan Real Racing 3’e dahil edildi. 

Bu oyun sayesinde gerçekçi bir yarış deneyimi yaşamanın yanı sıra, Hyundai ile ralliyi yerinde izleme şansı da sunuldu.Bugüne kadar 60 milyondan fazla kişi tarafından indirilen Real Racing 3’te i20 WRC ile yarışmak için sadece oyunu ücretsiz olarak yüklemek ya da daha önce indirilen oyunu güncellemek yeterli oluyor. Oyun devi Electronic Arts tarafından hazırlanarak piyasaya sürülen Real Racing 3, yüksek kalitedeki gerçekçi görüntüleri ve çoklu oyuncu özellikleriyle öne çıkıyor. Bu sayede oyuncular tarafından Hyundai i20 WRC’nin direksiyonuna oturup gerçeğe yakın yarış deneyimini yakalamak mümkün olabiliyor.

IOS ve Android kullanıcılarının en popüler oyunlarından olan Real Racing 3, i20 WRC ile birlikte belirli sürprizleri de beraberinde getirecek. Hyundai i20 WRC ile 11 Aralık 2013 tarihine kadar Dubai Autodrome Pisti’ndeki Time Attack’de en iyi zamanı elde ederek rekor sahibi olan yarışmacı, böylece oyunun kazananı olacak. Birinci olan yarışmacı, bir arkadaşıyla birlikte 2014 WRC’nin ilk ayağı olan Ocak ayındaki Monte Carlo Rallisi’nde dört gün boyunca Hyundai’nin VIP misafiri olarak ralliyi takip etme şansı yakalayacak. Kazanan yarışmacı ayrıca özel olarak Hyundai Motorsport’un servis alanını ziyaret edip takım çalışanları ve pilotlarla da tanışacak.

Hyundai Motor Company, oyuna daha fazla rekabet getirmek için Londra’nın meşhur Piccadilly Meydanı’nda yer alan dev ekranında tüm halkı yarışa davet edecek. 21-23 ve 28-30 Kasım tarihlerinde yapılacak olan bu dev yarış, daha sonra 5-7 Aralık’ta da bir final ile son bulacak.

ÇOK OKUNANLAR