SEKTÖREL › İlk DS Store Etiler'de açıldı...

İlk DS Store Etiler'de açıldı...

06 Temmuz 2018 / 00:08 DS Automobiles, Etiler’de açılan ilk DS Store ile Türkiye pazarında yeni bir sayfa açıyor

İlk DS Store Etiler'de açıldı...

Yeni bir yapılanma ile Peugeot Türkiye bünyesinde faaliyet göstermeye başlayan DS Automobiles’ın ilk showroom’u Haziran ayının sonunda İstanbul Etiler’de faaliyete başladı. DS Marka CEO’su Yves Bonnefont, DS Automobiles Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç ve Koluman Holding şirketlerinden Monde Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Ali Türkay Saltık’ın katıldığı açılışta ayrıca markanın yeni DS 7 Crossback modeli de, yeni nesil DS’lerin ilki olarak lanse edildi. DS 7 Crossback 255.500 TL’den başlayan fiyat etiketleri taşıyor.

İstanbul'un en gözde semtlerinden Etiler'de açılan DS Store, bir otomobil satış noktasından ziyade lüks bir butik olarak 300 m2’si kapalı olmak üzere 600 m2 alana kurulu. Modern tasarımıyla dikkat çeken Store; DS’e özgü detaylar, lake mobilyalar ve Paris’i, modayı, lüksü veya tasarımı yansıtan görselleriyle modern ve lüks bir atmosfere sahip. DS Store’da ayrıca DS Virtual Vision deneyimi de sunuluyor. Böylece müşteriler sanal gerçeklik gözlüğüyle, tasarladıkları otomobillerini üç boyutlu olarak görebiliyorlar.

0ea2cf2e5fad7e77136f11d176916fdb_0.jpg

26 Haziran’daki açılışta konuşan ve İstanbul’un, markanın hedeflediği şehirlerden biri olduğunu dile getiren DS CEO’su Yves Bonnefont sözlerine; “İş ortağımız Monde’nin deneyimleri başarıda önemli bir role sahip. Türkiye'de DS gelişimini hızlandırmak için bir sıçrama tahtası görevi üstleniyor" şeklinde devam etti. DS Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç ise ”Otomotiv endüstrisinde Fransız lüks bilgi birikimi ve deneyimini somutlaştıran parizyen DS Automobiles markasını temsil etmekten gurur duyuyoruz. Amacımız seçkin bir DS ağı kurmak ve gelecekte ülkedeki önemli şehirleri kapsayacak şekilde DS Store sayımızı arttırmak” açıklamasını yaptı. Ali Türkay Saltık da; “DS markası, heyecan uyandıran tasarım, ileri teknolojiler, şık detaylar ve Fransız zarafeti ile eş anlamlıdır. DS markasının Türkiye'de temsil etmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. DS 7 CROSSBACK’in Türk müşterileri heyecanlandıracağından eminim.” dedi.

0ea2cf2e5fad7e77136f11d176916fdb_1.jpg

İBRAHİM ANAÇ - DS Automobiles Türkiye Genel Müdürü

DS Foto Galeri Tüm DS Foto Galerileri
ÇOK OKUNANLAR