GÜNDEM › Land Rover Defender'a tasarım ödülü!

Land Rover Defender'a tasarım ödülü!

21 Nisan 2021 / 23:29 Yeni Land Rover Defender “Dünyada Yılın En İyi Tasarıma Sahip Aracı” ödülünü kazandı

Land Rover Defender'a tasarım ödülü!

Otomotiv dünyasının en prestijli ödülleri arasında yer alan World Car Awards’ın 17’ncisinde yeni Land Rover Defender da ödüle layık görüldü. “Dünyada Yılın En İyi Tasarıma Sahip Aracı” seçilen yeni Defender, böylece lansmanından itibaren kazandığı 50’den fazla global ödüle bir yenisini daha eklemiş oldu.

Yeni Land Rover Defender, geçmişe dair izler taşıyan yepyeni tasarımını, modern dokunuşlarla tamamlıyor. Yepyeni teknolojilerle geliştirilen, arazi özellikleriyle geçmişin izlerine sadık kalan ve aynı zamanda şehir kullanımı için de benzersiz özellikler sunan Y-yeni Defender, Land Rover’ın ekstrem test prosedürlerine dayanabilecek şekilde tasarlanan D7x mimarisi üzerine geliştirildi.

341a882d8cfa1704cd536774de556f79_0.jpg

Dört farklı aksesuar paketi ile kullanıcılarına çok daha fazla kişiselleştirme seçeneği sunan Yeni Land Rover Defender, Explorer, Adventure, Country ve Urban paketleriyle sürücülerine kendi dünyalarına en uygun Defender’ı oluşturma imkanı tanıyor. Yan gövdeye monte edilen taşıyıcı, tavan rafı gibi detaylar ile sunulan Explorer Pack, her türlü arazide iz bırakmak isteyenler için tasarlanan özellikleriyle seçenekler arasında yerini alıyor. Tüm koşullara hazırlıklı olmayı sağlayan Country Pack’te ise, taşınabilir yıkama sistemi ve tam boy yükleme alanı bölmesi kullanıcılara sunulan özellikler arasında bulunuyor. Yeni yollar keşfetmek istendiğinde Adventure Pack ile gelen entegre hava kompresörü ve koltuk sırt çantası gibi aksesuarlar, doğanın zorluklarıyla mücadele ederken sürücülere kolaylık sağlıyor. Ayrıca, parlak metal pedallar ve parlak arka sürtünme plakası gibi özellikleri ile şehir hayatına hükmetmeye hazırlanan Urban Pack de yine tercih edilebilen aksesuar seçenekleri arasında yer alıyor.

ÇOK OKUNANLAR