SEKTÖREL › Range Rover'da yeni donanım paketleri

Range Rover'da yeni donanım paketleri

29 Nisan 2021 / 23:45 Range Rover’ın Westminster ve Westminster Black Edition donanım paketi seçenekleri Türkiye’de

Range Rover'da yeni donanım paketleri

Land Rover, Range Rover modelinin Vogue paketi temel alınarak hazırlanan iki yeni donanım paketini; Westminster ve Westminster Black Edition'ı Türkiye pazarına sundu. Fuji White, Santorini Black, Byron Blue, Eiger Grey, Portofino Blue, Carpathian Grey ve Silicon Grey gövde renkleriyle sunulan yeni versiyonlardan Westminster'da 7 kollu 21 inçlik elmas kesim jantlar bulunurken, Westminster Black Edition donanımında ise 9 kollu 21 inçlik parlak siyah jantlara yer verilmiş.

01aeca2f563f34594a19f89f664c33af_1.jpg

Westminster Black Edition donanımında ayrıca Black Pack Dış Tasarım Paketi’yle birlikte, Narvik Black motor kapağı ve bagaj kapağı yazısı, ızgara detayları, ön tampon havalandırma kaplaması ve tampon vurgusu dahil olmak üzere bir dizi fark yaratan özelliğe yer veriliyor. Her iki donanım paketinde de iç mekanda Kalahari kaplama ve süet tavan döşeme lüks hissini en üst seviyeye çıkartıyor. 

Birinci sınıf yolculuk deneyimi sunan donanımlarıyla dikkat çeken Range Rover Westminster ve Westminster Black Edition, iç mekanda ferahlığı artıran elektronik panoramik cam tavanın yanında, 825W Meridian™ Surround ses sistemini de standart olarak sunuyor. İki adet 10 inç yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran içeren Touch Pro Duo araç içi bilgi-eğlence sistemi, gerekli bilgileri görüntülerken aynı zamanda ilave özelliklerin kullanılmasını sağlayarak daha fazla verimlilik sunuyor. Apple CarPlay desteği de sunan ekran, yüksek çözünürlüğü ve dokunmatik hassasiyetiyle de sınıfında ön plana çıkıyor. 12,3 inç yüksek çözünürlüklü İnteraktif Sürücü Ekranı navigasyon, telefon ve medya olmak üzere çok sayıda bilgi, eğlence ve aktif güvenlik verisini sürücünün gözünü yoldan ayırmadan görebilmesine olanak tanıyor. 

01aeca2f563f34594a19f89f664c33af_0.jpg

Matrix LED farlarla birlikte, Güvenli Çıkış Monitörü, Trafik İşareti Tanıma Sistemi, Sürücü Yorgunluk Takip Monitörü, Surround Kamera Sistemi, Geri Trafik Monitörü, 360 Derece Park Mesafe Kontrol bu paketlerde standart olan sürüş ve güvenlik donanımları olarak ön plana çıkıyor.

2.0 litrelik Plug-in Hybrid motor seçeneğiyle sunulan Range Rover Westminster ve Westminster Black Edition, 0-100 km/s hıza 6,4 saniyede çıkabiliyor. 8-ileri otomatik şanzımanla gücünü dört tekerleğe birden aktaran 2.0 litrelik Plug-in Hybrid motor, ortalama 100 kilometrede 3,3 litrelik tüketim değeriyle tutumlu olmayı da başarıyor. 75 g/km’lik karbon salımıyla çevreye dost bir karaktere sahip olan Range Rover Westminster ve Westminster Black Edition, sadece elektrik gücüyle 40 kilometre yol kat edebiliyor.

Range Rover, Westminster ve Westminster Black Edition donanım paketleriyle onlinesatis.landrover.com.tr adresi üzerinden rezerve edilebiliyor.

ÇOK OKUNANLAR