SEKTÖREL › Skoda'ya COMPANYBEST 2020 ödülü

Skoda'ya COMPANYBEST 2020 ödülü

18 Ekim 2021 / 00:20 Skoda, AUTOBEST jürisi tarafından COMPANYBEST 2020 ödülüne layık görüldü

Skoda'ya COMPANYBEST 2020 ödülü

AUTOBEST jürisi, uluslararası pazarlardaki hızlı gelişimi ve yenilikçi konseptleri üretime adapte etmesinden dolayı Skoda'yı COMPANYBEST 2020 ödülüne layık gördü. Bununla birlikte Mladá Boleslav’da aynı üretim hattında MQB ve MEB altyapılarını kullanan araçların paralel üretimi ve Kvasiny fabrikasındaki dijitalleşme projesi dProduction da jüri tarafından beğeni topladı. Skoda markası, kapsamlı çalışmaların ardından OCTAVIA ve KAROQ modeliyle birlikte tamamen elektrikli aracı ENYAQ iV’yi aynı üretim hattında üretmeye başladı. Kvasiny fabrikasında ise çalışanlara kalite kontrol ve üretim adımlarında rehberlik eden kağıtsız dijitalleşme projesi dProduction, örnek olarak gösterildi.

Pandemi nedeniyle gecikmeli olarak gerçekleştirilen ödül töreni Barselona’da yapıldı ve marka adına ödülü ŠKODA AUTO Kurumsal ve İç İletişim Başkanı Tomáš Kotera aldı.

Skoda 2019 yılında da AUTOBEST tarafından ödüllendirilmişti. Dijital asistan Laura, sürücü ve yapay zeka arasında kurduğu başarılı etkileşim sayesinde Yılın İnovasyonu olarak gösterilmiş ve SMARTBEST Ödülü’nün sahibi olmuştu.

ÇOK OKUNANLAR