KAMPANYALAR › Toyota Şubat'ta Avrupa'ya uçuruyor

Toyota Şubat'ta Avrupa'ya uçuruyor

05 Şubat 2018 / 22:16 Toyota'nın şubat kampanyasında avantajlı seçeneklerin yanında sevgililer gününe özel bir sürpriz de bulunuyor

Toyota Şubat'ta Avrupa'ya uçuruyor

Şubat ayında Toyota modellerinden birini alanlara, Avrupa’ya çekilişsiz kurasız çift kişilik gidiş-dönüş uçak bileti hediye ediliyor. Bu biletler Amsterdam, Atina, Berlin, Brüksel, Budapeşte, Londra, Milano, Münih, Paris, Roma veya Viyana destinasyonlarını kapsıyor.

Toyota’nın şubat kampanyasında 2018 model yılı Corolla ve Toyota C-HR’lar avantajlı fiyatlarla sunuluyor. 2018 model yılı fiyatlarını açıklayan Toyota’nın sınırlı sayıdaki 2017 model otomobillerinde de fırsatlar devam ediyor. Corolla’lar 68.800 TL’den satışa sunulurken, tüm versiyonlarında standart olan Toyota Safety Sense sistemi ile segmentinin en güvenilir aracı olan Toyota C-HR’ın fiyatı ise 105.150 TL’den başlıyor.

Son iki yıldır üst üste Türkiye’nin en çok tercih edilen pick-up modeli olan Hilux da avantajlarla kampanyadaki yerini alıyor. Sınırlı sayıdaki 2017 model yılı Hilux 2.4L 4x4 Hi-Cruiser A/T modeli 134.500 TL’lik bir etiket taşıyor.

Yüzde 1,43’den başlayan faiz oranları ve her bütçeye göre şekillendirilebilen 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota’nın şubat kampanyasından yararlananlar, diledikleri takdirde ödemelerine 2018 yılının ağustos ayında başlayabiliyorlar. Bunun yanında, markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plazalarda “takas” imkanı da bulunuyor.

ÇOK OKUNANLAR